Tissot Seastar Seven damarmbandsur

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

TISSOT, Seastar Seven, armbandsur, 18 k guld, 1970/80-tal, quartz, plexiglas, datum, x-länk, 18 k guld (ej original), diameter 24 mm, totalvikt ca 35 g

Kuntoraportti

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

489911

Päivämäärä:

2017-10-11