Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, 1800-talet slut, klädsel i JP Baker "Lotus", sitthöjd ca 35 cm
Slitage och fläckar
489916
2017-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här