Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1800-talet slut, klädsel i JP Baker "Lotus", sitthöjd ca 35 cm

Slitage och fläckar

489916

2017-10-05