Firckursnycklar 2 st 18 k guld

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

FICKURSNYCKLAR, 2 st, 18 k guld, en med dekor av emalj, stämplad Gustaf Dahlgren, Malmö tidigt 1900-tal, resp. med graverad dekor föreställande lyra, stämplad Hampus Sundström, Stockholm 1812, totalvikt ca 7 g

489917

2017-10-07