Ljusstakar tenn
Closed
2017-10-05
489932
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1900-tal, sengustaviansk stil, höjd 28 cm
lagningar