Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SABEL, svensk, m/1902-15, kustartilleriet, balja i svärtat stål, märkt E Svalling, Rosenfors, med friherrligt monogram, längd ca 107 cm
Visst slitage, mindre skador
489940
2017-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här