Chronographe Suisse herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CHRONOGRAPH SUISSE, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 27, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 37 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och gravyr
489954
2017-10-11