Grafiskt blad

Grafiskt blad
Grafiskt blad
Grafiskt blad
Grafiskt blad

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAFISKT BLAD (1800-tal): Föreställande Nyx, Nattens gudinna, mässingsbeslag, 38x28 cm

ramen med skador, övre innerlist saknas

489964

2017-10-04