Salongsbord mahogny 1800-tal
2017-10-05
489972
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, mahogny, sent 1800-tal, höjd ca 78, 100x73 cm
Slitage