Spegel Linköpings hallstämpel

Spegel Linköpings hallstämpel
Spegel Linköpings hallstämpel
Spegel Linköpings hallstämpel
Spegel Linköpings hallstämpel
Spegel Linköpings hallstämpel
Spegel Linköpings hallstämpel
Spegel Linköpings hallstämpel
Spegel Linköpings hallstämpel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, empire, Linköpings Hallstämpel 1810, krön med gripar samt egyptiserande figurer, ca 94x47 cm

Senare förgyllning, visst slitage

489974

2017-10-05