Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BALJOR, 3 st., koppar, med hänklar, 18/1900-tal, Stämplade bla AF Östling och Johan Mellgren, längd ca 43-49 cm
Slitage, bucklor, rostanlupna
489980
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här