Specialauktion Allmoge baljor

Specialauktion Allmoge baljor
Specialauktion Allmoge baljor
Specialauktion Allmoge baljor
Specialauktion Allmoge baljor
Specialauktion Allmoge baljor
Specialauktion Allmoge baljor
Specialauktion Allmoge baljor
Specialauktion Allmoge baljor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BALJOR, 3 st., koppar, med hänklar, 18/1900-tal, Stämplade bla AF Östling och Johan Mellgren, längd ca 43-49 cm

Slitage, bucklor, rostanlupna

489980

2017-10-16