Girard Perregaux Gyromatic herrarmbandsur
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GIRARD PERREGAUX, Gyromatic, armbandsur, guld/stål, 1950-tal, automatiskt uppdrag, plexiglas, boettnr. 63730356, cal 47BF 649, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage och smärre repor.
489986
2017-10-17