Girard Perregaux Gyromatic herrarmbandsur

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

GIRARD PERREGAUX, Gyromatic, armbandsur, guld/stål, 1950-tal, automatiskt uppdrag, plexiglas, boettnr. 63730356, cal 47BF 649, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Zustandsbeschreibung

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage och smärre repor.

489986

2017-10-17