Bänk 1960/70-tal massiv furu

Bänk 1960/70-tal massiv furu
Bänk 1960/70-tal massiv furu
Bänk 1960/70-tal massiv furu
Bänk 1960/70-tal massiv furu
Bänk 1960/70-tal massiv furu
Bänk 1960/70-tal massiv furu
Bänk 1960/70-tal massiv furu
Bänk 1960/70-tal massiv furu

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄNK, Sverige, 1960/70-tal, massiv furu, 2 lådor, höjd 40, 100x40 cm

Bruksslitage

489991

2017-10-05