Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, engelsk stil, mahogny, 1900-talets andra hälft, 1 par, utdragsskiva med skinnbeläggning, höjd ca 64, 31x48 cm

Visst slitage

490001

2017-10-05