Sockerruska såsskål silver

Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver
Sockerruska såsskål silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERRUSKA, Birmingham 1909, SERVERINGSKÄRL, Portugal 1900-talets första hälft, SÅSSKÅL MED LOCK, silver, Portugal, höjd ca 19 cm, vikt ca 527 g

Smärre slitage

490009

2017-10-05