Vas Vicke Lindstrand

Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, Orrefors, klarglas med dekor av bågskytt, osignerad, höjd ca 20 cm

Smärre slitage, mindre bottenkantnagg

490016

2017-10-06