Jan Naliwajko oljemålning
Closed
2017-10-06
490076
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Porträtt av man i huvudbonad, signerad och daterad J Naliwajko 1969, olja på duk, ca 85x70 cm