Assietter 1800-talets slut majolika

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, assietter, 6 st, 1870-tal, majolika, dekor i underglasyr, diameter 15 cm

490078

2017-10-06