Specialauktion Allmoge dalahästar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄSTAR, 5 st, 1900-tal, höjd ca 10-18 cm

Slitage och skador

490084

2017-10-16