Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROTARBETEN, 3 st., korgar och fat, 1800-tal, Hälsingland, korgarnas diameter ca 45-17, fatetst mått ca 46x39 cm
Slitage och skador
490088
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här