Klubbat för:
14 000 SEK
6 000 SEK
JACOB MALMSTEN (stolmakare i Stockholm 1780-1788), 1 par armlänstolar, gustavianska stockholmsarbeten, signerade IMS, träskuren dekor, kopplade spjälknippen, sitthöjd 44 cm
Slitage
490094
2017-10-06