Damarbetsbord i björk

Damarbetsbord i björk
Damarbetsbord i björk
Damarbetsbord i björk
Damarbetsbord i björk
Damarbetsbord i björk
Damarbetsbord i björk
Damarbetsbord i björk
Damarbetsbord i björk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMARBETSBORD, 1800-tal, fanerat i björkrot, låda med inredning, beslag i mässing, höjd 77, 79x44 cm, nyckel finns

slitage spricka

490104

2017-10-06