Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OLOF THUNMAN (1879-1944): Lusthus vid Linnés Hammarby, Danmarks socken, Uppland, blandteknik, signerad och daterad Olof Thunman 1930, 35,5x35 cm
490118
2017-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här