Olof Thunman blandteknik
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
OLOF THUNMAN (1879-1944): Lusthus vid Linnés Hammarby, Danmarks socken, Uppland, blandteknik, signerad och daterad Olof Thunman 1930, 35,5x35 cm
Kuntoraportti
490118
Päivämäärä:
2017-10-06