Sixten Haage torrnål

Sixten Haage torrnål
Sixten Haage torrnål

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIXTEN HAAGE (född 1926): "Odengatan", signerad och daterad Haage -94, torrnål/ mezzotint, 14/75, 27m,5x29,5 cm

490121

2017-10-06