Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALF SUNDSTRÖM (1888-1961): "Persbacka gård, Hille Gävle, signerad och daterad Alf Sundström 1915, olja på duk, 75x107 cm, oramad
490130
2017-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här