Alf Sundström oljemålning

Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning
Alf Sundström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF SUNDSTRÖM (1888-1961): "Persbacka gård, Hille Gävle, signerad och daterad Alf Sundström 1915, olja på duk, 75x107 cm, oramad

490130

2017-10-06