Väggpendyl empire Wahlqvist
Klubbat för:
5 000 SEK
7 000 SEK
VÄGGPENDYL, empire, urtavlan signerad H Wahlqvist Stockholm (Henrik W verksam från 1833, död 1870), arabiska siffror, förgylld, skuren dekor, ca 98x59 cm, pendel och nyckel medföljer
Lösa dekordelar medföljer
490136
2017-10-06