Väggpendyl empire Wahlqvist

Väggpendyl empire Wahlqvist
Väggpendyl empire Wahlqvist
Väggpendyl empire Wahlqvist
Väggpendyl empire Wahlqvist
Väggpendyl empire Wahlqvist
Väggpendyl empire Wahlqvist
Väggpendyl empire Wahlqvist
Väggpendyl empire Wahlqvist
Väggpendyl empire Wahlqvist
Väggpendyl empire Wahlqvist

Klubbat för:

5 000 SEK

7 000 SEK

VÄGGPENDYL, empire, urtavlan signerad H Wahlqvist Stockholm (Henrik W verksam från 1833, död 1870), arabiska siffror, förgylld, skuren dekor, ca 98x59 cm, pendel och nyckel medföljer

Lösa dekordelar medföljer

490136

2017-10-06