Klaffbord furu

Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu
Klaffbord furu

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets fösta hälft, furu, höjd 73, STOLAR 4 st, omkring 1900, allmogetyp, furu, 90x133 cm

Bruksslitage

490150

2017-10-07