Karmstol 1900-talets början furu
Closed
2017-10-13
490172
| Sold for | 12 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets först hälft, betsad furu, sitthöjd 46 cm
Slitage, repor, fläckad klädsel