Karmstol 1900-talets början furu

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets först hälft, betsad furu, sitthöjd 46 cm

Slitage, repor, fläckad klädsel

490172

2017-10-13