Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DOROTHEA TANNING (1910-2012): Komposition, ur mapp Max Ernst, signerad och numrerad 95/100, litografi, 37,5x49 cm
Zustandsbeschreibung
490177
2017-10-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner