Dorothea Tanning färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DOROTHEA TANNING (1910-2012): Komposition, ur mapp Max Ernst, signerad och numrerad 95/100, litografi, 37,5x49 cm

Zustandsbeschreibung

490177

2017-10-06