Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÄCKE, Dalarna/ Hälsingland, 1800-talets första hälft, rosengång i polykroma förger, bakstycke i naturfärgat och brunt fårskinn, ca 175x130 cm
Bruksslitage, smärre skador
490183
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här