Specialauktion Allmoge täcke

Specialauktion Allmoge täcke
Specialauktion Allmoge täcke
Specialauktion Allmoge täcke
Specialauktion Allmoge täcke
Specialauktion Allmoge täcke
Specialauktion Allmoge täcke

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÄCKE, Dalarna/ Hälsingland, 1800-talets första hälft, rosengång i polykroma förger, bakstycke i naturfärgat fårskinn, ca 195x120 cm

Bruksslitage, skador

490187

2017-10-16