Tvättställ

Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TVÄTTSTÄLL, 1900-talets första hälft, med vattenbehållare i koppar, handfat i zink, märkt Hygien, höjd ca 170 cm

Sliatge och bucklor

490189

2017-10-06