Specialauktion Allmoge åkdyna

Specialauktion Allmoge åkdyna
Specialauktion Allmoge åkdyna
Specialauktion Allmoge åkdyna
Specialauktion Allmoge åkdyna

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKDYNA, Skåne, 1800-talets första hälft, krabbasnår i polykroma färger, ca 97x47 cm

Slitage

490193

2017-10-16