Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARJATTA SARASALO (född 1930): "Tillsammans", signerad och daterad Marjatta Sarasalo 1987, olja på duk, ca 49x45 cm.
490194
2017-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här