Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

TENNFAT, 2 st, 1700/1800-tal, det stora stämplat Stockholm för övrigt otydliga stämplar, med ägarinitialer, det stora har en diameter på ca 47 cm och det mindre 33 cm.

490199

2017-10-06