Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
TENNFAT, 2 st, 1700/1800-tal, det stora stämplat Stockholm för övrigt otydliga stämplar, med ägarinitialer, det stora har en diameter på ca 47 cm och det mindre 33 cm.
490199
2017-10-06