Karin Parrow oljemålning

Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986): Stilleben med flaska och frukter, signerad Karin Parrow, olja på duk 67x60 cm

490209

2017-10-06