Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
J & C.G BOLINDER, 18/1900-tal, trädgårdsbord, samt 3 stolar 1900-tal, målat gjutjärn, stolarnas sihöjd ca 50 cm, bordets diameter ca 52 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage, trasig klädsel på en av stolarna.
490210
2017-10-06