Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

J & C.G BOLINDER, 18/1900-tal, trädgårdsbord, samt 3 stolar 1900-tal, målat gjutjärn, stolarnas sihöjd ca 50 cm, bordets diameter ca 52 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, trasig klädsel på en av stolarna.

490210

2017-10-06