Pall Prestige England

Pall Prestige England
Pall Prestige England
Pall Prestige England
Pall Prestige England
Pall Prestige England
Pall Prestige England
Pall Prestige England
Pall Prestige England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOL / PALL, England, 1900-tal, förkromad stomme, utfällbara trappsteg, delvis gullackad, märkt Prestige Made in England, sitthöjd ca 61 cm

Slitage, skador

490212

2017-10-07