Carl Riise oljemålning

Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL RIISE (född 1920): "Rökerier Bornholm", signerad Riise, olja på duk, ca 47,5x67 cm

490218

2017-10-06