Cigarettetui

Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTETUI, förgyllt silver, emaljarbete, Ryssland, 1800-talets slut, otydliga stämplar, ägarnamn ingraverat och daterat 1894, ca 14x7 cm

Smärre slitage

490219

2017-10-06