Gungstol 1900-tal

Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GUNGSTOL, omkring 1900-talets mitt, Edsbyverken, vitmålad björk, höjd ca 86, sitthöjd 44,5 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, märken

490225

Päivämäärä:

2017-10-06