Gungstol 1900-tal
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GUNGSTOL, omkring 1900-talets mitt, Edsbyverken, vitmålad björk, höjd ca 86, sitthöjd 44,5 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, märken
490225
Päivämäärä:
2017-10-06