Hörnhylla 1800-tal

Hörnhylla 1800-tal
Hörnhylla 1800-tal
Hörnhylla 1800-tal
Hörnhylla 1800-tal
Hörnhylla 1800-tal
Hörnhylla 1800-tal
Hörnhylla 1800-tal
Hörnhylla 1800-tal
Hörnhylla 1800-tal
Hörnhylla 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖRNHYLLA, 1800-talets andra hälft, bemå¨lad furu, höjd ca 98,djup 44 cm

Skitage, skador, orangrepp

490226

2017-10-06