Gunnar Nylund Rörstrand Chamotte

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYLUND, skulptur, i form av papegoja, chamotterat stengods, Rörstrand, monogramsignerad, höjd ca 28 cm

Obetydlig glasyrnagg

490245

2017-10-06