Maurice Moberg oljemålning
2017-10-07
490254
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): "Waldemarsudde-Vårbild", signerad Maurice Moberg, daterad a tergo 1975, olja på duk, 68x59 cm