Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Stillife and abstract, signerad Wachtmeister, daterad på etilett a tergo 1993, olja på duk, ca 71x61 cm
Zustandsbeschreibung
490259
2017-10-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner