Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONRAD PETERS (samtida): "Sara (Stydy)", signerad och daterad a tergo Konrad Peters 8/1997, olja på duk, ca 170x130 cm
Smärre ytfläckar, oramad
490263
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här