Sven Erixson färglitografier

Sven Erixson färglitografier
Sven Erixson färglitografier
Sven Erixson färglitografier
Sven Erixson färglitografier
Sven Erixson färglitografier
Sven Erixson färglitografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970), (2) Strand och- stadsmotiv signerade Sven Erixson samt numrerade, färglitografier, ca 28x22 samt 50x33 cm.

490303

2017-10-08